Wyróżnij się na tle konkurencji

Szukasz nowych atrakcji dla gości hotelowych? Marzysz o saunie w swoim ogrodzie? Mamy na to proste i szybkie rozwiązanie - namioty saunowe! Te funkcjonalne namioty staną się niebanalną rozrywką w Twoim obiekcie.

Sauna staje się coraz popularniejszą atrakcją przy obiektach noclegowych - domkach letniskowych, czy kompleksach hotelowych. Na pewno byłaby też dobrą formą rekreacji w campingowych ogródkach. Budowa tego typu obiektu jest jednak kosztowna i pracochłonna, dlatego alternatywnym rozwiązaniem staje się namiot, który działa jak prawdziwa sauna. Piec znajdujący się w namiocie z łatwością osiąga temperaturę 100°C nawet zimą.

W ostatnim czasie coraz większym trendem staje się morsowanie, a osób zainteresowanych tą formą wypoczynku wciąż przybywa. Większość z nich szuka wręcz obiektów noclegowych, które posiadają w swojej ofercie saunę. W tym przypadku mobilna sauna stanie się świetną propozycją dla miłośników morsowania. Ze względu na to, że podróżują oni cały rok, to mogą zwiększyć obłożenie Twojego obiektu w niskich sezonach.

Namiot nie zajmuje dużo miejsca, a z pewnością zwróci uwagę gości wśród innych oferowanych atrakcji.

Zobacz nasz film z morsowania >>

Dużą zaletą namiotów saunowych jest mobilność, dzięki czemu możemy wykorzystać je w każdym miejscu i o dowolnej porze roku.

Podsumowując sauna jest całoroczną atrakcją, a wizyta w saunie to dla wielu z nas połączenie relaksu, zdrowia i przyjemności. Jedno jest pewne, pojawienie się namiotu saunowego przy Twoim obiekcie noclegowym, stanie się ogromną atrakcją wśród wszystkich gości.